Uus Reduced price! FirstFiber LC UPC SM CPRI Väljas 4core FTTA Patch kaabel Patch Cord G652 tugijaama LSZH 25m 50m 100m 200m 300m 400m Vaata suuremalt

FirstFiber LC UPC SM CPRI Väljas 4core FTTA Patch kaabel Patch Cord G652 tugijaama LSZH 25m 50m 100m 200m 300m 400m

€15.02

Uus toode

Mudeli Number FF8000057
Suurus Customized
Kirje Pikkus 20m
Brändi Nimi OLOEY
Ühilduva D-Link
Kiu Tüüp Ühemoodilisi
Pistiku Tüüp Hübriid

Märksõnad: supermicro server, peakomplekti yealink, cisco switch, 10gbe, sm mänguasi, d-link ruuter, sony ericsson kaabel jack, alcatel lucent gpon, mikrotik routerboard, supermicro.

Kirjutage oma ülevaade

FirstFiber LC UPC SM CPRI Väljas 4core FTTA Patch kaabel Patch Cord G652 tugijaama LSZH 25m 50m 100m 200m 300m 400m

FirstFiber LC UPC SM CPRI Väljas 4core FTTA Patch kaabel Patch Cord G652 tugijaama LSZH 25m 50m 100m 200m 300m 400m

Seotud tooted