Uus Reduced price! Neutriherbs Ripsmete Kasvu Seerumi Ripsmete Tugevdaja Kulmu Seerum Kaua, Imal Ripsmed ja Kulmud 5ml Vaata suuremalt

Neutriherbs Ripsmete Kasvu Seerumi Ripsmete Tugevdaja Kulmu Seerum Kaua, Imal Ripsmed ja Kulmud 5ml

€15.52

-23 %

€20.42

Uus toode

Riik/Regioon Tootmine Hiina
Tüüp Ripsmete Kasvu Ravi
Kasu Paks
Sertifitseerimine WZTZ
NET WT 5ml
Koostisosa Looduslikud Taimsed Preparaadid
Sertifikaadi Number 29-XK-0599
Mudeli Number NHES-001
Suurus Full Size
Kaal 15g

Märkus: Kallis Brasiilia ostjad kõik rahvusvaheliste pakkide Brasiilia Tolli tasu umbes $3.5/ühekordne tasu, juhime tähelepanu, et pakk logistika, info-ja tollitakse aega.täname teid mõista.

Kirjeldus

Neutriherbs Ripsmete Seerum on sõnastatud koos D-Pantenool, Biotinoyl Tripeptide-1, Myristoyl Pentapeptide-4, aminohapped stimuleerivad keratiin tootmise sokke rida ja kulmud, suurendab pikkuse ja paksusega ripsmed & kulmud.Meie revolutsiooniline seerum aitab ripsmed ja kulmud tunduvad tervem ja ilusam.

Ideaalne naiste ja meeste rabe, nõrgad, õhukesed või lühikesed ripsmed ja kulmud.

Suunas

Kohaldatakse puhastada nägu enne kohaldades meik.Silmalaud ja ripsmed peaks olema täiesti puhas ja kuiv.Kasta pintsel, kui ühe silma ja pühkige ära üleliigne toodet pintsli enne kohaldamisel.Kehtivad mööda ülemise sokke rida või üle kulmu piirkonnas.Blot ekstra seerumit, mis ei tohi lekkida silma.Soovitatud kasutamine on kaks korda päevas.

Ettevaatust

· Ainult välispidiseks kasutamiseks.

· Väldi otsest kontakti silmadega.Kui toode satub silma, loputa veega ja pöörduge arsti poole, kui ärritus püsib.

· Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Märksõnad: kulm kasvu, silma sokke tint, ripsmete, lift set, ripsmete vahend, aye kulm, pikk sokke seerumi, ripsmete seerum, ripsmete kasvu seerumi, sokke seerumi, ripsmete.

Kirjutage oma ülevaade

Neutriherbs Ripsmete Kasvu Seerumi Ripsmete Tugevdaja Kulmu Seerum Kaua, Imal Ripsmed ja Kulmud 5ml

Neutriherbs Ripsmete Kasvu Seerumi Ripsmete Tugevdaja Kulmu Seerum Kaua, Imal Ripsmed ja Kulmud 5ml

Märkus: Kallis Brasiilia ostjad kõik rahvusvaheliste pakkide Brasiilia Tolli tasu umbes $3.5/ühekordne tasu, juhime tähelepanu, et pakk logistika, info-ja tollitakse aega.täname teid mõista. Kirjeldus Neutriherbs Ripsmete Seerum on sõnastatud koos D-Pantenool, Biotinoyl Tripeptide-1, Myristoyl Pentapeptide-4,