Uus Reduced price! 4G Kass M1 Isiklik GPS Tracker NB-asjade internet Moodul 4G LTE Pet Mini GPS Tracker WIFI Veekindel Lokaator Lapsed, Vanurid SOS Tasuta APP Vaata suuremalt

4G Kass M1 Isiklik GPS Tracker NB-asjade internet Moodul 4G LTE Pet Mini GPS Tracker WIFI Veekindel Lokaator Lapsed, Vanurid SOS Tasuta APP

€65.21

-24 %

€85.81

Uus toode

Põhiseadme Kaal * 36G
Veekindel IP65
Positsioneerimistäpsus 5-10m
Mudeli Nimetus MT825
SIM-Kaardi liides nano-sim -
Ekraani Suurus Tehtud 2 Tolli
backup aku Täidiseid 3.7 V 680mA R
Mobiilirakendus Toeta IOS & Android APP, Vaba kasutamine
GPS Geograafiline Asukoht Kogu maailmas
Gps-Mooduli Jah
Antennid Sise-Kass M1 & NB-palju & GPS antennid
Garantii 1 Aasta
Toote Suurus 40*60*15mm (1.5"*2.3"0.6")*
Pinge 5V
Laadimise režiim Magnet Laadimine
Brändi Nimi VJOYCAR
Aku Eluiga 30 Tundi & Up
GPS tüüp GPS Tracker
Läbi Võimu W
Andur Kiirendusmõõtur
ARVUTI jälgimine platvorm Eluaegne tasuta meile
Eripära Veekindel

Toote Tutvustus:

Toote MT825 on UUS 4G GPS-Tracker, mis mõeldud spetsiaalselt lastele, eakatele, lemmikloomad ja vara.See on töö, mis põhineb Kass M1, NB-palju LTE võrgu ,võib ka olema kooskõlas kehtivate 2G GSM/GPRS võrgu ja GPS-satelliite, suudab leida ja jälgida, SMS, mobiilne RAKENDUS ja veeb jälgimise tarkvara.Kuna 2G võrk on shutdown mitmes riigis, 4G tooted on peab oma asendada 2G tooteid.

Toote Põhiomadused:

1.Toetab 4G LTE Kass M1 ja NB-palju võrku, võivad ühilduda ka wiht 2G GSM-andmeside. 2.Eriline disain laste, vanurite, lemmikloomad ja vara 3.Pikk ooteaeg kuni umbes 120 tundi. 4.Veekindel IP65. 5.Rohkem ametikoht: reaalajas Jälgimine, ajalugu marsruudi,šokk, häire -, Geo-tara,kiiruse ületamise alarm,patarei alarm... 6.Free web jälgimise tarkvara ja rakenduste reaalajas jälgimist.

Toode Rakendused:

Seade on laialdaselt kasutatud laste, vanurite, lemmikloomad ja vara

Veekindel IP65

Isegi kui see on vihmane ja märg päev, seade võib töötada ka veel, seda saab vältida vihma ja duši all, kuid ei saa kasta vette.

Kiiruse ületamise Alarm

Maksimaalne kiirus enne, kui seade on reaalne kiirus on üle, siis saadab häire.

Geo-tara

Määrata piirkond on turvaline ala, seade saadab häire sõnumite APP ja web server kui see läheb sees / väljaspool seda ala.

Reaalajas Jälgimine:

Seade toetab dual positsioneer. meetodid: GPS + LBS, mis võimaldab saada asukohta reaalajas.

Ajalugu Marsruudi Taasesitus:

Andmeid saab salvestada serverisse 90 päeva jooksul.Ja enne et andmed kõrvaldatakse automaatselt.Te saate vaadata ajalugu marsruudi mis tahes päeva jooksul.

Umbes web jälgimise platvormi ja ANDROID/iOS APP

Free Web jälgimise tarkvara ja ANDROID/iOS APP Jälgimise Taotlus,ei tasu tasu Märkus: Kui soovite osta rohkem kui üks GPS trakcer, palun võtke meiega ühendust admin konto jälgida/juhtida kõiki oma jälgimisseadmed samal lehel.

Toote Spetsifikatsioonid:

MT825 Toetab 4G LTE Kass M1 ja NB-palju võrku, võivad ühilduda ka wiht 2G GSM-andmeside.

Paigaldus:

1. etapp: SIM-Kaardi valmis Nano-SIM-Kaart, mis toetab Kass M1 või NB-palju 30MB andmete kuus.Avatud veekindel kummist kork Paigalda SIM-Kaart SIM-Kaardi Pessa Õigesti ( nagu järgmine pilt)

2. etapp - Toite SISSE - / väljalülitus

Vajutage SOS-nuppu 3 sekundit power (Roheline LED hakkab vilkuma) Vajutage SOS-nuppu 3 sekundit power off ( Roheline LED off)

Setup-GPS-Tracker ja Võrgu

Kui kasutada NB-palju SIM-Kaart, AINULT saate seadistada seadme USB kaudu confi kaabel (kuna NB-palju SIM-ei toeta SMS), Kui kasutada Kass M1 SIM-Kaarti, saate seadistada seadme SMS-i Käske. 1.Määra APN (Tekst käsu vormis): apn apn-i sisu,# või apn apn content,kasutajanimi,parool,# on olemas kasutajanimi,salasõna. 2.Seadistada IP/Port: Tekst käsk format: andmed,ip:port# (nt: andmed,61.144.222.145:7700#) 3.Setup-Võrgu režiim (Kui kasutate GSM-Võrgu, ignoreeri seda sammu): Komplekt Kass M1 Võrk: saata teksti käsk format: netlock,2,3,0# Komplekt NB-palju Võrk: saata teksti käsk format: netlock,3,3,1#

Pakett Nimekiri:

1* GPS Tracker ühik 1* Magnet laadimiskaabel 1* USB Kaabel confi 1* Veekindel Kummist kork 1* Kiire Kasutusjuhend 1* Lemmiklooma Krae ( Valikuline) 1* Kaelapaela Kinnitamine (Valikuline)

Märksõnad: 4g tracker, YANHUI, sall puuvill, VJOYCAR, lemmiklooma gps tracker 3g, aüe, asjade internet nb!, tk102b, gps tracker wifi, ios gps tracker.

Kirjutage oma ülevaade

4G Kass M1 Isiklik GPS Tracker NB-asjade internet Moodul 4G LTE Pet Mini GPS Tracker WIFI Veekindel Lokaator Lapsed, Vanurid SOS Tasuta APP

4G Kass M1 Isiklik GPS Tracker NB-asjade internet Moodul 4G LTE Pet Mini GPS Tracker WIFI Veekindel Lokaator Lapsed, Vanurid SOS Tasuta APP

Toote Tutvustus: Toote MT825 on UUS 4G GPS-Tracker, mis mõeldud spetsiaalselt lastele, eakatele, lemmikloomad ja vara.See on töö, mis põhineb Kass M1, NB-palju LTE võrgu ,võib ka olema kooskõlas kehtivate 2G GSM/GPRS võrgu ja GPS-satelliite, suudab leida ja jälgida, SMS, mobiilne RAKENDUS ja veeb jälgimise

Seotud tooted