Uus Reduced price! Plasma kergem Laadimine USB Hingav, sigaretisüütaja Kamuflaaž väljas Veekindel DoubleArc Impulsi Vaata suuremalt

Plasma kergem Laadimine USB Hingav, sigaretisüütaja Kamuflaaž väljas Veekindel DoubleArc Impulsi

€34.37

Uus toode

Mudeli Number sdada
Materjal Metallist
Technics Jäätunud
Päritolu CN(Päritolu)

Laadimine kergem praegu on kahte tüüpi laadimine tulemasinate turule: elektriküte volfram sigaretisüütaja ja arc impulsi kergem.

1. Volfram, sigaretisüütaja, odav, kerge, mõned stiilid võib asendada volframist traadi, vastupidav

2. Kaar, sigaretisüütaja, topelt traat ja monofilament, arc süüde on kiire, lihtne kasutada.

3. Laadimine kergem laadimisaeg on umbes 2 tundi, võib olla universaalne USB 2.0 liides laadimise, universaalne mobiiltelefoni laadimise pistik, auto laadija ja arvuti USB-porti, jne., mõned on kaasas ka USB direct pesa, otse.

4. Tavaliselt umbes 2-3 kotid või nii.Seda saab laadida pärast, et võim on ära kasutatud, mida on lihtne ja mugav.See on täiesti uus energiasäästlik ja keskkonnasõbralik sigaretisüütaja.

Esiteks toote tutvustus:

Laetav elektriküte volframist traadi/arc impulsi kergem, värv-sõbralik, puhas, madala-süsiniku elektrienergia asendab traditsioonilisi gaasi ja kütuse energia, USB-liides laadimise, taaskasutatav, põhimõtteliselt võib asendada ulatus traditsiooniline kergem, arc kergem, See võib tekitada arc sädemeid, mis on ohutud inimese keha.See vajab ainult ühendust süttivad materjalid arc säde süüdata, ei tooda kahjulikke gaase, ei tule, ohutumaks ja keskkonnasõbralikumaks.

Teiseks toote kirjeldus

Laadimine läbi USB liides, siis saab ühendada arvuti, mobiiltelefoni laadija, jne.Kõik väljundpinge on DC5V, kui väljundvool on 1.0 laadija; ühe laadimisega võib olla täielik 1,5-2 tundi, põleb punane märgutuli, kui laadimine, pärast täis laetud tähisega latern on automaatselt välja lülitatud.Seda saab kasutada 100-300 korda pärast täielikult laetud.Seda saab kasutada umbes 6 pakki yai või umbes üks nädal.

Kolmanda, aku

Toode kasutab kõrge määr polümeeri liitium-ioon aku, mis on tutvuda "ülitäpne aku jõudluse testija" enne kasutamist, et tagada ohutust aku.Koos ülemäärast hinda, üle heakskiidu, ülekoormuse ja muude mitu kaitset.Suure mahutavusega, äri suhe.

Neljandaks hoiatus

1. Ärge pange seda toodet vette või muu vedeliku pikka aega, vastasel juhul on see põhjustada lühise.

2. Palun vooluvõrgust lahti ühendada pärast laadimise (tavaliselt täieliku laadimise aeg on 2 tundi).Ärge ühendage aku on laetud pikka aega, et toide.Ülelaadimine on lühendada aku tööiga aku.

3. Kui aku on tühi, arc säde kestus on lühenenud.Sel juhul, palun laadige see aega.Kui aku ei ole täiesti tühi, kasutatakse seda, et pikendada aku eluiga.

4. Ei jätka süüdata pikka aega.Soovitav on mitte kasutada enam kui 10 sekundit iga kord, pikendada eluiga toode.

Viis, hooldus

1. Pühkige õrnalt pehme puuvillase lapiga, et säilitada läige lihtsama;

2. Pärast seda, kasutades aja jooksul, pinna kroomitud metallist kaotab oma läige, mis on normaalne.See on veelgi ilmsem pärast kokkupuudet kemikaalidega või kõrge temperatuuriga keskkonnas.On soovitatav, et te ostate professionaalne "pühkides tööriist" eemaldada tumedad laigud;

3. Pinna iga lakk kõrge läike, tuleb hoolikalt säilitada, sest neil on kalduvus kriimustused;

4. Kuna aku on põhimõttel keemiline reaktsioon, kui seda ei kasutata pikka aega, on soovitatav, see eest üks kord iga kuue kuu tagant, et vältida aku on liiga tühi ja seda mõjutavad selle kasutusiga.

Kuues platoo relva, põlemise rohumaa kohaneda erinevate kõrgus kliimatingimused, vaba süüde.

Märksõnad: meeste tulemasinad, kergem kergem küünal, plasma lõikur, pregnent, jet tõrvik, lind väljas, kristall-lampi, 6m, camouflag, stick usb.

Kirjutage oma ülevaade

Plasma kergem Laadimine USB Hingav, sigaretisüütaja Kamuflaaž väljas Veekindel DoubleArc Impulsi

Plasma kergem Laadimine USB Hingav, sigaretisüütaja Kamuflaaž väljas Veekindel DoubleArc Impulsi

Laadimine kergem praegu on kahte tüüpi laadimine tulemasinate turule: elektriküte volfram sigaretisüütaja ja arc impulsi kergem. 1. Volfram, sigaretisüütaja, odav, kerge, mõned stiilid võib asendada volframist traadi, vastupidav 2. Kaar, sigaretisüütaja, topelt traat ja monofilament, arc süüde on

Seotud tooted