Uus Reduced price! Saabas voodrita matt T-ROC Aastast 2018 Sahtel cubremaletero Kopp Hiir Vaata suuremalt

Saabas voodrita matt T-ROC Aastast 2018 Sahtel cubremaletero Kopp Hiir

€42.10

Uus toode

Materjali Tüüp Pu
VW T-ROC Aastast 2018

Kooskõlas VW T-Roc aastast 2018

1.-Valmistatud polüetüleenist (saadud kõrge kvaliteediga pvc) on paindlik ja ohutu materjal, mis on väga raske ja eco-sõbralik ja keskkonnale.Ta ei haise nii, see on äärmiselt soovitatav, ka loomade vedu. 2.-anti-pori serva 5 cm kõrgusele kogu perimeetri, vältida mustuse nahkpolster, auto. 3.-soonilised anti-slip pind on suurem haarduvus.Kõrge kvaliteet tootmiseks kasutatud materjali, garanteerib hermeetilisus ja vastupanu tegurid, nagu näiteks õlid, värvid, rasvad, kütused jne. 4.-Täielikult kohandatud iga sõiduki kohta ei ole universaalne, nii et me garanteerida sobi kuju oma pagasiruumi. 5.-Mõned mudelid, boot guard on ripsmed, kergesti perforeeritud, mis võimaldab teil kasutada boot grip toetab, sest kaasahaarav vms.Ideaalne pagasiruumi Kaitsja, et kaitsta meie auto.Väga lihtne puhastada, lihtsalt survet vee või niiske Ballett ja minimaalse hooldus on alati see, kui esimesel päeval.Paigaldamine on väga lihtne, puhas vaip teie pagasiruumi ja panna peale seda.Kas teil on küsimusi või vajate abi?Võtke meiega ühendust ja me aitame teid hea meelega.

Märksõnad: aleron, armatuurlaud duster, kõvadele raton, gamer raton, Mazda 6 Spoiler, t roc vw, seat leon sisekujundus, raton tecknet, moldes raton, polo särk xxxl.

Kirjutage oma ülevaade

Saabas voodrita matt T-ROC Aastast 2018 Sahtel cubremaletero Kopp Hiir

Saabas voodrita matt T-ROC Aastast 2018 Sahtel cubremaletero Kopp Hiir

Kooskõlas VW T-Roc aastast 2018 1.-Valmistatud polüetüleenist (saadud kõrge kvaliteediga pvc) on paindlik ja ohutu materjal, mis on väga raske ja eco-sõbralik ja keskkonnale.Ta ei haise nii, see on äärmiselt soovitatav, ka loomade vedu. 2.-anti-pori serva 5 cm kõrgusele kogu perimeetri, vältida mustuse nahkpolster,

Seotud tooted