Uus Reduced price! Voodi Häll Muusikaline Karussell Mobile Voodi Bell Toetada Käe Häll + Music box koos trossi / automaatne Carillon music box (Withou Vaata suuremalt

Voodi Häll Muusikaline Karussell Mobile Voodi Bell Toetada Käe Häll + Music box koos trossi / automaatne Carillon music box (Withou

€9.11

-19 %

€11.25

Uus toode

Brändi Nimi Kacakid
Materjal Puuvill
Sugu Unisex

Kerge muusika aitab lapsel lihtne muusika võib magama.Rohkem aidata tugevdada varase õppe lastele.See mängib olulist rolli "kaabeldus" lapse aju õppimise eest.

Muusika kuulamine aitab õpetada lapsele umbes mustrid ja jada ja rütmi, compas ja toon, mis on kasulik probleemide lahendamine ja vana mõtlemise muusika.Varajane kokkupuude muusika võib aidata edendada kriitiline kuulamine, keele-ja kirjaoskust, loovust ja koordinatsiooni.

See ja uus karussell häll muusika häll + Wind-up muusika box, edastab kerge muusika aitab lapsel lihtne magada.Lihtne ja mugav töö, siis tuleb konks ja pöördus muusika taasesituse ajal, ning te saate paus mängu ajal.

See on muusika karusell mobile häll music box ja häll lastele alla 3 aasta vana.Pöörlev konks muusika taasesituse ajal, ning te saate paus mängu ajal.

String muusika box: akustilise võim kevadel, kasutage nuppu, et kerge kevad kindlalt, seejärel vabastage ja seal ei ole.

Carillon: 12.0 x 6.7 x 2,5 cm

Klambrid kuni 4 cm läbimõõduga

Materjal: ABS

Värv: Valge

Kokku kõrgusega voodi Bell mobiil häll Omanik: 86 cm

Kuidas kasutada:

Seda on lihtne kasutada: keerake nuppu, mis eendub, seejärel vabastage nupp, muusika box mängib muusika, seal on "paus nupule " music box", ja " võite vajutada nuppu paus muusika, kui soovite peatada.

See sisaldab:

5 töö kahvel toetuse määra

1 x music box (Ilma nukud)

Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

"

Märksõnad: muusika karusell, kast muusika, karussell decor, keraamilised savipott, häll pea automaatne, alcatel 5047 lcd, dexp tundra, amazon beebi mobile music box, roller honda dio, beebi muusika box.

Kirjutage oma ülevaade

Voodi Häll Muusikaline Karussell Mobile Voodi Bell Toetada Käe Häll + Music box koos trossi / automaatne Carillon music box (Withou

Voodi Häll Muusikaline Karussell Mobile Voodi Bell Toetada Käe Häll + Music box koos trossi / automaatne Carillon music box (Withou

Kerge muusika aitab lapsel lihtne muusika võib magama.Rohkem aidata tugevdada varase õppe lastele.See mängib olulist rolli kaabeldus lapse aju õppimise eest. Muusika kuulamine aitab õpetada lapsele umbes mustrid ja jada ja rütmi, compas ja toon, mis on kasulik probleemide lahendamine ja vana mõtlemise muusika.Varajane

Seotud tooted